Değerli Çelik Banyo Dostları;

Yirmi yılı aşkın bir süre, Çelik Banyo, kendi markasını Türkiye ve tüm dünyaya tanıtarak, yaptığı yatırımlar ve istikrarlı büyüme politikası sonucunda, kurulduğu yıllarda hedeflediği gibi, Uluslararası bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Biz… 
Mutfak ve banyo dolapları imal ediyoruz. Ayrıca; pirinçten, krom kaplama paslanmayan banyo aksesuarları, kağıtlık, havluluk, etajer, süngerlik, rozetli tel sabunluk, otel tipi havluluk, bornozluk, aydınlatma için aplik, sabunluk, diş fırçalık, yedek camlar, ayna çeşitleri ve demirden krom kaplama mutfak aksesuarları imal ediyoruz. Bizi biraz daha yakından tanımak ve ürün gamımızı izlemeniz için www.celikbanyo.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Biz… 
Uluslararası kalite sertifikası olan ISO-9001: 2015 belgesine sahibiz, kaliteden asla ödün vermeyiz.

Referanslarımız… 
KING FISHER GROUP (B&Q,CASTORAMA,BRICO DEPOT,KOÇTAŞ,vs..) ile ortak olan Türkiye’nin Lider Perakende Marketler Zinciri-Koçtaş’ın (www. koctas.com.tr) 21 Yıldır Ana Tedarikçilerinden biriyiz…

Avrupa,Ortadoğu,Afrika,Latin Amerika ve Okyanusya bölgelerinde Pazar payına sahibiz. İhracatta 65 Ülkeye satışı olan Çelik Banyo firması,İhracat Pazar payı hedeflerinin 150 Ülkeye ulaşmasını planlamaktadır.

Bir dünya devi olma yolunda hızla ilerlemekteyiz.

Misyonumuz… 
İş, ürün, süreç, satış sonrası hizmet, teknoloji ve entegrasyon konularında eksiksiz bir çözüm sağlayıcı olmak.

Vizyonumuz… 

Sadece bugünü değerlendirerek değil, yarını da ön görerek, geniş bir perspektife hitap eden ürünler sunmaya devam etmek.

Özel Hizmet… 
Çözüm odaklı yaklaşımlar sunuyoruz; müşterilerimizin özel talebi ile başlatılan prototip Ar-Ge çalışmaları neticesinde tasarlanan ürünlerimizin, müşterinin ihtiyacı ile tam olarak örtüşmesini sağlıyoruz.

Kalite Politikamız… 
Ürün ve hizmet çeşitliliğinin hızla arttığı bu ortamda müşteri tercihlerini etkileme, müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakatini daim ettirmek. Rekabetçi olmak, değişen müşteri ihtiyaçlarını karşılamak, sektörde liderliğimizi sürdürmek, temel amacımızdır. En son teknolojiyi takip eden araştırma- geliştirme faaliyetlerini sürdüren, kaliteli ürünü en uygun maliyetle üreten, düşündüğünü ifade eden mutlu çalışanlarımız için; müşteri memnuniyeti ve sonuç odaklı çalışmamız, gurur kaynağımızdır.

Tüm iyi dileklerimizle…
MEHMET ÇELİK
Yönetim Kurulu Başkanı